Jau dabar gali išbandyti visai NEMOKAMAI. Spausk nuorodą ir registruokis į nemokamą apsilankymą!

KŪNO DIZAINAS** (vidutinio intensyvumo)

Treniruotės metu atliekami raumenų stiprinimo pratimai pečiams, nugarai, rankoms, kojoms, sėdmenims ir juosmeniui stiprinti (jėgai ir ištvermei). Naudojami svareliai, elastinės gumos, step platformos. Dirbant visoms raumenų grupėms, greičiau tobulinamos kūno formos.


RATO TRENIRUOTĖ** (vidutinio intensyvumo)

Tai efektyvi treniruotė, skirta kūno svorio mažinimui, naudojant naujausias funkcinio treniravimo metodikas, kurios metu atliekami pratimai visam kūnui, įvairioms raumenų  grupėms. Treniruotė vyksta ratu, specialiose “stotelėse”.


LIEMENS STIPRINIMO TRENIRUOTĖ** (vidutinio intensyvumo)

Treniruotė skirta stiprinti juosmeninį torsą, pilvo presą, nugaros raumenis bei viršutinį kūno lanką. Dirbama su savo kūno svoriu arba laisvaisiais svoriais.


BOOTY PUMP** (vidutinio intensyvumo)

Treniruotė skirta sėdmenų stangrinimui bei formavimui. Treniruotės metu stangriname šlaunis, pagrindinius sėdmenų raumenis, bei dailiname problemines kūno linijas. Treniruotės padeda atsikratyti celiulito bei sudeginti nereikalingus riebalus.Treniruotės metu dirbama tiek su savo kūno svoriu, tiek su įranga.


PILVO PRESO TRENIRUOTĖ** (vidutinio intensyvumo)

Treniruotė, kurios metu didžiausias dėmesys skiriamas pilvo preso, nugaros raumenų formavimui ir ryškinimui.


TEMPIMO-BALANSO* (žemo intensyvumo)

Atsistatymo ir tempimo pratimų treniruotė. Treniruotėje atliekami skirtingi pratimai su savo kūno svoriu ir volais, kurių dėka maksimaliai atpalaiduojami raumenys ir fascijos. Ši treniruotė tinka atsigauti po sunkaus fizinio krūvio.


TRX** (vidutinio intensyvumo)
  
Funkcinės treniruotės su diržais, kurių metu atliekami įvairūs jėgos pratimai, naudojant tik kūno svorį.Treniruočių metu kūno masė palaikoma rankomis arba kojomis, kūnui suteikiamos skirtingos pozicijos įvairiais kampais. Tokiu principu atliekami pratimai stiprina ne tik pagrindinius nugaros, pilvo, rankų ar kojų raumenis, bet ir giliuosius raumenis, kurie palaiko stuburą ir apsaugo vidaus organus. Taip pat lavinamas lankstumas, jėga, ištvermė ir stabilumas.


HIIT*** (aukšto intensyvumo)

(High-intensity interval training) Aukšto intensyvumo intervalinė treniruotė. Kurios metu didelio intensyvumo intervalus (80% max širdies susitraukimų dažnis), keičiam mažo intensyvumo intervalais. HIIT treniruočių metu gerėja hormonų pusiausvyra organizme, inervacija, metabolizmas, papildomos energijos atsargos. “After-burn” efektas papildomai degina kalorijas iki 48 val. Po HIIT treniruotės, priklausomai koks sunkus buvo HIIT’as. Moksliškai įrodyta, kad 3 val. po HIIT treniruotės, medžiagų apykaita yra padidėjusi 13%, po 16 val. – 4%. Taigi, nors ir gulite lovoje, jūs deginate kalorijas.


STRONG by Zumba*** (aukšto intensyvumo)

Naujiena sporto ir fitneso pasaulyje - naujai sukurta programa, norintiems intensyviai pasportuoti. Tai aukšto intesyvumo intervalinė funkcinė treniruotė, kombinuota su specialiai šiai programai sukurta muzika. Treniruotės metu jėgos pratimai derinami su kardio judesiais bei Thai Bo elementais, todėl stipriai dirba visas kūnas. Muzika yra sinchronizuota su judesiais, todėl jų atlikmas dar labiau susitiprinamas.