Jau dabar gali išbandyti visai NEMOKAMAI. Spausk nuorodą ir registruokis į nemokamą apsilankymą!

Sveikatingumo ir sporto klube G7 dirba geriausiai savo darbą išmanantys profesionalai; asmeniniai treneriai, kineziterapeutai, LPG masažo specialistai, kurie turi ilgametę patirtį ir jau spėję užsitarnauti klientų simpatijas bei rekomendacijas.
Tad kviečiame susipažinti su kiekvienu iš Jų.


Asmeninis treneris   |   Kineziterapeutas  

Sveika gyvensena yra mano gyvenimo stilius. Judėjimas – tai nepakeičiamas šios ideologijos veiksnys, kuris turi milžinišką reikšmę emociniam bei fiziniam kūno tobulėjimui.

Esu kvalifikuotas kineziterapeutas, asmeninis treneris, taip pat noriu būti klientų asmeninių pergalių bei rezultatų kalvis.

Kontaktaigediminas@grybo7.lt+370 607 42 169.

___________________________________________________________________________________

Grupinių užsiėmimų instruktorius  | Bokso specialistas | Asmeninis treneris

Mano tikslas - padėti TAU pasiekti maksimaliausių rezultatų, per patį trumpiausią laiką, kad ir koks tavo tikslas bebūtų - tapti pasaulio čempionu, ar tiesiog fiziškai sustiprėti.

Vedamos treniruotės: BOXING, X-FIT, Fit-Boxing, Combat

Kontaktai: vitalijuswolkovas@gmail.com; +37066358880

 


 

Asmeninė trenerė  |   Kineziterapeutė   |   LPG specialistė

Fizinis aktyvumas ir gera savijauta man yra svarbu nuo mažų dienų. Neatsitiktinai pasirinkau dar paauglystėje mane sužavėjusią kineziterapijos specialybę. Dabar tai man yra ne tik darbas, bet ir mano hobis.

Esu profesionali kineziterapeutė. Džiaugiuosi galėdama kartu taikyti sporto bei medicinines žinias, įgytas studijų ir seminarų metu. Mano tikslas – padėti žmonėms, kurie nori turėti ne tik gražų, bet ir sveiką kūną.

Kontaktaiviktorija@grybo7.lt+370 629 77 904.

 


Asmeninė trenerė  |  Vyr. grupinių užsiėmimų trenerė

Fizinis aktyvumas – neatsiejama mano gyvenimo dalis. Nuolat semiuosi naujų žinių, kuriomis dalinuosi su savo klientais, taip juos motyvuodama ir įkvėpdama siekti savo asmeninių pergalių bei išmokyti mylėti savo kūną. 

Rūpinimasis savimi – būtina sąlyga, norint išlaikyti fizinį ir psichologinį balansą.

Kontaktaijulija@grybo7.lt+370 609 27 318.

 


Asmeninė trenerė 

Esu Lietuvos Respublikos merginų pirmenybių nugalėtoja, jaunučių ir jaunių rinktinės narė, daugkartinė rankinio varžybų Lietuvoje prizininkė ir laimėtoja, Europos ir pasaulio čempionatų dalyvė bei prizininkė. Sportas – mano neatsiejama gyvenimo dalis jau 22 metus.

Didžiausios motyvacija ir variklis tobulėti – žmonių noras ir pasiryžimas kiekvieną dieną tapti vis stipresniais, sveikesniais ir sporto dėka pagerinti savo gyvenimo kokybę.

Kontaktaimigle@grybo7.lt+370 672 56 887.

 

Asmeninis treneris 

Aš – treneris. Rūpinuosi jūsų sveikata, fizine forma ir truputį gera nuotaika. Aš – ne dizaineris ir nepasiūsiu jums kostiumo, su kuriuo atrodysite tobulai. Aš padėsiu atrasti jums mielus judesius, kurie tobulins kūną. Ir tuomet bet kuriame kostiume jausitės ir atrodysite puikiai. Ir visa tai – su šypsena! Nes aš tikiu, kad žmoguje viskas turi derėti - ir kūnas, ir mintys, ir nuotaikos, ir rūbai... Fiziniai pratimai - tai ne tik kalorijų deginimas. Tai daug daugiau: geresnis streso valdymas kasdieniniame gyvenime, ramesnis miegas, bendra sveikata ir emocinė būsena. Ir visa tai - gražesnis, pilnesnis, smagesnis gyvenimas.

Kontaktai: julius@grybo7.lt / +37066373777


 

KONSULTUOJA

Biomedicinos mokslų daktarė   |   Sveikos gyvensenos ir mitybos specialistė   

Mokslinių tyrimų sritiys:

1. Vaikų, paauglių bei jaunuolių funkcinių bei morfologinių sveikatos rodiklių tyrimas;

2. Sergančiųjų cukriniu diabetu, antsvorį bei nutukimą turinčių vaikų, paauglių ir jaunų žmonių kūno kompozicija, mitybos ypatumai, aerobinis pajėgumas.

Pedagoginė veikla  – pedagoginio darbo stažas 11 metų, dėstomi dalykai – biochemija ir mityba, sporto ir pratimų fiziologija, sportininkų mityba ir metabolizmas.

Patirtis – daugelio mokslinių publikacijų bendraautorė, tarptautinių konferencijų dalyvė, lektorė užsienio universitetuose, seminarų pranešėja mitybos ir fiziologiniais klausimais Lietuvoje.

Papildoma veikla – sveikos ir optimalios mitybos konsultacijos, asmeninio maitinimosi ir fizinio aktyvumo plano sudarymas, optimalaus fizinio aktyvumo rekomendacijos, kūno kompozicijos nustatymas bei įvertinimas.

 

  • 2005 m. apginta biomedicinos mokslų srities, biologijos mokslų krypties daktaro disertacija ,,Sveikų ir sergančių 1 tipo cukriniu diabetu merginų fizinis išsivystymas, pajėgumas ir fizinio krūvio poveikis kraujo gliukozės bei lipidų koncentracijai“.
  • 1998 m. baigtos bakalauro studijos Lietuvos kūno kultūros institute (dabar – Lietuvos sporto universitetas, LSU).
  • 2000 m. įgytas biologijos magistro laipsnis Lietuvos kūno kultūros akademijoje (dabar – Lietuvos sporto universitetas, LSU).

Treneris   |   Tarptautinės kategorijos teisėjas   |    Technikos mokslų daktaras

Daugiau nei du dešimtmečius dirba akademinį darbą Lietuvos sporto universitete. Dėsto būsimiems kultūrizmo ir sveikatingumo specialistams, yra modulio „Maisto papildai sportuojantiems“ koordinatorius, tyrimų „Maisto papildai sportuojantiems“ grupės vadovas.

 

  • Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijos prezidentas nuo 1991 metų.

  • Apdovanotas Tarptautinės kultūrizmo federacijos (IFBB) aukso medaliu už indėlį vystant kultūrizmo  sportą pasaulyje.

  • Pirmasis sportininkas buvusioje Sovietų sąjungoje įveikęs „magišką“ 200 kg ribą štangos spaudime gulint.

  • Daug eksperimentavęs raumenų auginimo ir ryškinimo srityse. Šias metodikas išbandęs su savimi ir kitais.

  • Dalyvavo veikloje atkuriant Lietuvos nepriklausomybę, apdovanotas sausio 13-tosios atminimo medaliu.