Jau dabar gali išbandyti visai NEMOKAMAI. Spausk nuorodą ir registruokis į nemokamą apsilankymą!

UAB „Sveikos gyvensenos institutas“ įgyvendina iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonės bendrai finansuojamą projektą – „E. komercijos modelio diegimas UAB „Sveikos gyvensenos institutas”“ Nr. 13.1.1-LVPA-K-860-01-1492.

Įmonė yra G7 sporto klubo – butikinio sporto klubas, kur kiekvienas gali pasijusti lyg namuose, operatorė.  

Klube yra įdiegta tik srautų kontrolės įrangos versija. Pirminiame variante klientų identifikavimui buvo skirtos magnetinės kortelės - kurios dėl įvairiausių priežasčių neatliko savo funkcijos (pametimas, pamiršimas ir t.t.). Tai yra pirminė problema su kuria susiduria įmonė identifikuojant klientus, kuri veda prie antrosios - klientų išlaikomumas ir abonementų pratęsimas bei naujų klientų pritraukimas. Šiai dienai vienintelė techninė galimybė klientui atnaujinti ar įsigyti abonementą (t.y. nenutraukiant aktyvios narystės)  a) arba kliento samoningumas b) savalaikis priminimas iš administracijos apie narystės galiojimo pabaigą. c) atėjimas į klubą įsigyti narystę. Visais atvejais, dėl žmogiškojo faktoriaus, šis procesas yra labai nefunkcionalus ir pardavimus stabdantis veiksnys.

Įgyvendinamu projektu įmonė siekia investuoti į klientų savitarnos sprendimą - pilną el. parduotuvę, kur klientas galės matyti visą informaciją ir įsigyti abonementus.  Turint elektroninę parduotuvę bus galima aktyviau vykdyti pačių paslaugų reklamos ir marketingo veiksmus, siekiant pritraukti naujų klientų, todėl bus papildomai investuojama į viešinimą sukurtos klientų savitarnos svetainės. Dėl šios priežasties klientų skaičius augs, didės pardavimų apimtys. Įmonės administracijos darbuotojams bus lengviau apdoroti užsakymus, todėl galės daugiau laiko skirti pardavimų didinimui.

Projektu investuojama į naujus sprendimus, kurie leis įmonei būti konkurencinga ir siekti pajamų augimo.

Projekto vykdymo biudžetas – 65 500,00 Eur

Skirto ES finansavimo suma – 49 125,00 Eur

Projekto įgyvenimo laikotarpis – 2022 m. vasaris – 2023 m. vasaris

Projektas vykdomas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 13 prioriteto „Veiksmų, skirtų COVID-19 pandemijos sukeltai krizei įveikti, skatinimas ir pasirengimas aplinką tausojančiam, skaitmeniniam ir tvariam ekonomikos atsigavimui“ priemonę Nr. 13.1.1-LVPA-K-860 „E. komercijos modelis COVID-19“.