Jau dabar gali išbandyti visai NEMOKAMAI. Spausk nuorodą ir registruokis į nemokamą apsilankymą!

LATINA FUSION*** (aukšto intensyvumo)
Tai kardio ir jėgos treniruotė, skirta sustiprinti visus kūno raumenis ir atsikratyti neigiamomis emocijomis. Treniruotė vyksta skambant energingierms lotynų amerikos muzikos ritmams. Treniruotės metu gerinamas bendras fizinis pasirengimas, ugdoma ištvermė, lavinama koordinacija, intensyviai deginamos kalorijos ir poodinis riebalų sluoksnis. Pratimai atliekami pasitelkiant įvairių svorių kamuolius, svarelius, šokinėjimo virvutes ir kitą sporto inventorių. Šios treniruotės puikus pasirinkimas tiems, kurie nori sutvirtinti viso kūno raumenis, atsikratyti papildomų kilogramų, įgyti daugiau pasitikėjimo savo jėgomis bei smagiai praleisti laiką.


CIRCLE TRAINING** (vidutinio intensyvumo)

Tai efektyvi treniruotė, skirta kūno svorio mažinimui, naudojant naujausias funkcinio treniravimo metodikas, kurios metu atliekami pratimai visam kūnui, įvairioms raumenų  grupėms. Treniruotė vyksta ratu, specialiose “stotelėse”. Kiekvienas "stotelėje" daromas pratimas skirtingas, atliekamas po 1-2 minutes, tarp pratimų daroma keliasdešimties sekundžių pertrauka. Dažniausiai atliekami trys pratimų "Ratai".


COMBAT** (vidutinio/aukšto intensyvumo)

Treniruotė, kurios metu dirba visi kūno raumenys, atliekami įvairių kovos menų judesiai ir efektyviai deginamos kalorijos. Combat gerina judesių koordinaciją, stiprina širdies ir kraujagyslių sistemą, didina ištvermę ir lankstumą bei efektyviai degina kalorijas. Vienos treniruotės metu galima sudeginti net iki 800 kalorijų! Be to, treniruotės stiprina visas raumenų grupes ir giliuosius raumenis, atsakingus už taisyklingą laikyseną. Combat suteikia daug jėgų ir energijos, o svarbiausia, kad šiai treniruotei nereikia jokios patirties.