Jau dabar gali išbandyti visai NEMOKAMAI. Spausk nuorodą ir registruokis į nemokamą apsilankymą!

LAIKINAI STABDOME VEIKLĄ

Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu šiandien nuspręsta nuo rytojaus Vilniuje stabdyti visų viešų kultūros, poilsio ir pramogų vietų, įskaitant ir sporto klubų, veiklą. Mes esame priversti įsakymo laikytis ir savo...

Viruso grėsmės

Reaguodami į dabartinę situaciją raginame visus mąstyti sąmoningai ir būti atsakingiems. Jeigu neseniai grįžote iš užsienio šalies, prašome įvertinti galimas rizikas. Linkime visiems būti sveikiems.

Pilates - jau du kartus per savaitę!

Jūsų pageidavimu nuo lapkričio 18 dienos Pilates treniruotės vyks pirmadieniais ir trečiadieniais 12:00 val. Išnaudok pietų pertrauką naudingai! Treniruotės trukmė - 45 min. P.S. Pridedame atnaujintą grupinių treniruočių grafiką.

Krepšinio salės nuoma

Dėmesio krepšinio mėgėjams. Atsilaisvino keletas laikų krepšinio salės nuomai. Kviečiame įmonių darbuotojus ir draugų kolektyvus burtis į komandas ir laisvalaikį leisti turiningai!

BACK CHECK TYRIMAS

Jau pas mus! Back-check tyrimas skirtas įvairių raumenų grupių, ypač nugaros raumenų, maksimalios izometrinės raumenų jėgos testavimui ir tarpraumeninės pusiausvyros įvertinimui. Atlieka kineziterapeutė Rūta.

ATVESK DRAUGĄ Į SPORTO SALĘ

Kviečiame savo klientus atvesti ir savo draugus į doros kelią, t.y. į aktyvų gyvenimo būdą ir supažindinti jį su G7 sporto klubu. Jums už tokį gerą darbą mes skolingi neliksime - pailginsime abonemento galiojimą.