Jau dabar gali išbandyti visai NEMOKAMAI. Spausk nuorodą ir registruokis į nemokamą apsilankymą!

GROŽIO / GYDOMOSIOS PASLAUGOS

Mūsų centro specialistai, taikydami naujausias technologijas bei žinias limfodrenažinių LPG masažų, skirtų veido odos puoselėjimui ir kūno linijų tobulinimui, specialių gydomųjų kūno masažų, kineziologinio teipavimo, kineziterapijos mankštų metu puoselėja jūsų grožį ir gerina savijautą.

 

LPG MASAŽAI 

Endermologija - efektyvi metodika, skirta kovoti su celiulitu ir nereikalingomis riebalų sankaupomis. Tai perversmą grožio ir medicinos industrijoje sukėlęs praėjusio amžiaus išradimas. LPG sportiniai masažai visame pasaulyje vertinami dėl universalumo - padeda puoselėti išorinį grožį bei formuoti kūną, o medicinos srityje yra vertinami dėl detoksikuojančio poveikio, potrauminių gijimų paspartinimo, raumenų įtampos šalinimo ir net randų mažinimo, limfos aktyvinimui gerinti. Medicinos specialistai pastebi, kad reguliarūs LPG masažai gali atstoti plastikos chirurgiją - yra naudojami moterų ir vyrų kūno ir veido korekcijoms.

LPG KŪNO MASAŽAS
ENDERMOLOGIJA - PLASTINĖ CHIRURGIJA BE SKALPELIO

LPG masažo aparato sėkmės paslaptis – patentuoti du masažiniai voleliai. Jie sukdamiesi skirtingu greičiu įvairiomis kryptimis, kaip pagalbinę priemonę naudojant vientisą arba ciklinį vakuumą efektingai ir svarbiausia švelniai masažuoja giluminius odos sluoksnius, aktyvina kraujotaką, šalina toksinus bei skatina limfos nutekėjimą, kas lemia akivaizdžiai matomus kūno pokyčius - probleminių kūno vietų: pilvo, sėdmenų, šlaunų apimtys gali sumažėti iki 12 cm, drabužių dydžiai kisti vienu ar dviem dydžiais.

Rezultatas po 14 procedūrų

Įsigijusiems pilną dešimties masažų kursą, į komplektą yra įtrauktos ir papildomos centro paslaugos, kurios liekninamąjį efektą padidina dar labiau. Pagrindinė LPG masažo užduotis – suaktyvinti miegančius riebalinių ląstelių receptorius ir paleisti organizme natūralų, bet labai sulėtėjusį arba iš viso sustojusį riebalų deginimo procesą. Jie dega dirbant raumenims, bet ne iš karto. Norint gauti maksimalų rezultatą, reikia derinti masažą su tęstiniu fiziniu apkrovimu. Todėl po kiekvieno masažo sveikatingumo ir sporto klube „G7“ yra skiriama 30 minučių kardio treniruotė. Po jos seka atsipalaidavimas pirtyje. Taip pat, klientai yra vaišinami ypatingų savybių turinčia „Pu Erh“ arbata. Pagal tradicinę kinų mediciną „Pu Erh“ arbata gerina žmogaus sveikatą, natūraliai valo organizmą, šalina riebalų perteklių, skatina lieknėjimą, stiprina imuninę sistemą, mažina cholesterolio kiekį kraujyje. Unikalaus komplekso dėka, reguliariai atliekant LPG masažų procedūras, sportuojant ir mėgaujantis atsiplaidavimo ceremonijomis, pasiekiami akivaizdūs rezultatai.