Jau dabar gali išbandyti visai NEMOKAMAI. Spausk nuorodą ir registruokis į nemokamą apsilankymą!

Sveikatingumo ir sporto klube G7 dirba geriausiai savo darbą išmanantys profesionalai; asmeniniai treneriai, kineziterapeutai, LPG masažo specialistai, kurie turi ilgametę patirtį ir jau spėję užsitarnauti klientų simpatijas bei rekomendacijas.
Tad kviečiame susipažinti su kiekvienu iš Jų.

 

 

Asmeninė trenerė | Mitybos konsultantė Grupinių užsiėmimų trenerė

Sportas bei subalsuota mityba man yra gyvenimo būdas, kuriuo ne tik tobuliname kūną, puoselėjame sveikatą, tačiau ir formuojame savo asmenybę – ugdome valią, ryžtą, charakterį, tampame motyvuoti ir siekiantys tikslų. Nuolat tobulinuosi ir kaupiu žinias įvairiuose mokymuose, o gautas žinias pritaikau praktikoje.
Nuolatinis darbas su klientais yra vienas mano motyvacijos ir meilės sportui variklių – džiaugiuosi galimybe padėti kiekvienam siekti savo tikslų, o jų šypsena, kuri lydi augančius pasiekimus, yra geriausias atlygis.

Instagram: https://www.instagram.com/lina.raman/

Kontaktai: lina.ramanauskaite7@gmail.com; 867599856

 


Asmeninis treneris   |   Kineziterapeutas  

Sveika gyvensena yra mano gyvenimo stilius. Judėjimas – tai nepakeičiamas šios ideologijos veiksnys, kuris turi milžinišką reikšmę emociniam bei fiziniam kūno tobulėjimui.

Esu kvalifikuotas kineziterapeutas, asmeninis treneris, taip pat noriu būti klientų asmeninių pergalių bei rezultatų kalvis.

Kontaktaiimbrasas.g@gmail.com+370 607 42 169.


 

Asmeninė trenerė  |   Kineziterapeutė   |   LPG specialistė

Fizinis aktyvumas ir gera savijauta man yra svarbu nuo mažų dienų. Neatsitiktinai pasirinkau dar paauglystėje mane sužavėjusią kineziterapijos specialybę. Dabar tai man yra ne tik darbas, bet ir mano hobis.

Esu profesionali kineziterapeutė. Džiaugiuosi galėdama kartu taikyti sporto bei medicinines žinias, įgytas studijų ir seminarų metu. Mano tikslas – padėti žmonėms, kurie nori turėti ne tik gražų, bet ir sveiką kūną.

Kontaktaiviktorija.kastyte@gmail.com+370 629 77 904.

 


Asmeninė trenerė  

Fizinis aktyvumas – neatsiejama mano gyvenimo dalis. Nuolat semiuosi naujų žinių, kuriomis dalinuosi su savo klientais, taip juos motyvuodama ir įkvėpdama siekti savo asmeninių pergalių bei išmokyti mylėti savo kūną. 

Rūpinimasis savimi – būtina sąlyga, norint išlaikyti fizinį ir psichologinį balansą.

Instagram: https://www.instagram.com/julija_glusakova/

Kontaktaiglusakova_julija@mail.ru+370 609 27 318.

 


 

Asmeninis treneris 

Aš – treneris. Rūpinuosi jūsų sveikata, fizine forma ir truputį gera nuotaika. Aš – ne dizaineris ir nepasiūsiu jums kostiumo, su kuriuo atrodysite tobulai. Aš padėsiu atrasti jums mielus judesius, kurie tobulins kūną. Ir tuomet bet kuriame kostiume jausitės ir atrodysite puikiai. Ir visa tai – su šypsena! Nes aš tikiu, kad žmoguje viskas turi derėti - ir kūnas, ir mintys, ir nuotaikos, ir rūbai... Fiziniai pratimai - tai ne tik kalorijų deginimas. Tai daug daugiau: geresnis streso valdymas kasdieniniame gyvenime, ramesnis miegas, bendra sveikata ir emocinė būsena. Ir visa tai - gražesnis, pilnesnis, smagesnis gyvenimas.

Kontaktai: gaizauskasjulius@gmail.com; +37066373777

___________________________________________________________________________________

Asmeninė trenerė  |   Kineziterapeutė   |   EMS specialistė |

Back-check ir Balance-check testavimas

Esu profesionali sportininkė, daugkartinė Lietuvos bei Europos kyokushin karatė čempionė, Lietuvos rinktinės narė. Sportas - neatsiejama mano gyvenimo dalis nuo 7-nerių metų. Tiek sportuodama pati, tiek treniruodama kitus, taikau asmeninę sportininkės patirtį bei kineziterapijos studijose įgytas žinias. Profesionalus darbas - tiesiausias kelias į sėkmę. 

Kontaktai: rutabra@gmail.com; +37063563202

_________________________________________________________________________________

Asmeninis treneris  | Grupinių užsiėmimų instruktorius  | Salsa šokių mokytojas

Kalba ispaniškai ir angliškai (Speaking Spanish and English)

Esu diplomuotas visuomenės sveikatos stiprinimo specialistas bei šokių mokytojas. Atvykau iš Kolumbijos į Lietuvą perduoti lietuviams pietietišką energiją, taigi kartu su manimi sportuosite aktyviai, stipriai, su užsidegimu ir šypsena veide. Kviečiu ateiti pas mane į Latina Fusion bei Combat grupinius užsiėmimus, taip pat vedu asmenines treniruotes ir grupines bei individualias šokių pamokas poroms. 

Kontaktai: camiabdel@hotmail.com; +37062507489; Instagram - abdelcamil