Jau dabar gali išbandyti visai NEMOKAMAI. Spausk nuorodą ir registruokis į nemokamą apsilankymą!

Trenerė Julija: greitas svorio metimas: pagrindinės klaidos

Kovojant su antsvoriu, daugelis svajoja greitai numesti svorį. Viskas, kas daroma greitai, ne visada lemia gerus rezultatus, taip žalojama sveikata, o tai atsispindi Jūsų išvaizdoje. Atsikratydami antsvorio, nedarykite plačiai paplitusių klaidų. Atsiminkite pagrindinę taisyklę - greitas lieknėjimas turi būti teisingas ir nekenksmingas.
Daug žmonių greitą lieknėjimą įsivaizduoja kaip griežtą maisto apribojimą. Tai paplitusi klaida, skrandis visada turi būti aprūpintas maisto medžiagomis, vienintelis klausimas - kokiomis porcijomis? Atsakymas paprastas: mažomis porcijomis ir kaip galima dažniau.

Angliavandenių apribojimas - tai dar viena greito liesėjimo klaida. Jei visiškai pašalinsite iš raciono cukrų ir kitus, angliavandenių turinčius produktus, tą, ką numesite per trumpą laiko tarpą, taip pat, greitai susigrąžinsite atgal (taip vadinamas populiarusis „jo-jo efektas“). Pakeiskite įprastą cukrų medumi. Jis normalizuoja medžiagų apykaitą, papildo organizmą ne tik angliavandeniais, bet ir būtinu vitaminų ir mineralų kiekiu, pašalina „šiukšles“.

Niekada nesilaikykite dietų, žadančių, kad akimirksniu numesite svorio. Tai labai pavojinga organizmui ir neturi jokio ilgalaikio efekto. Nustojus laikytis dietos, svoris vėl atsinaujina. Jei ilgai laikysitės dietos, galite susirgti dėl svarbių komponentų trūkumo.

Greitas lieknėjimas naudojant specialius preparatus ir arbatas - dar vienas klaidingas pasirinkimas. Tokiu būdu akimirksniu sulieknėti nepavyks, pavyks tik atpalaiduoti šlapimo sistemą, o sugrąžinti įprastą režimą vidaus organams ne taip lengva.

Greitas lieknėjimas slepia grėsmę visam laikui prarasti daug gyvenimo džiaugsmų. Svarbu prisiminti, kad sutrikdžius organizmo darbą, galima niekada jo neatstatyti.

Lieknėkite protingai!