Jau dabar gali išbandyti visai NEMOKAMAI. Spausk nuorodą ir registruokis į nemokamą apsilankymą!

Trenerė Monika pataria: vasara - uogų metas

Kalendoriuje skaičiuojame paskutines pavasario dienas ir greitai galėsime pradėti džiaugtis šiltojo metų sezono – gražuolės ir turtingosios vasaros malonumais bei turtais! Šiandien G7 SPORTAS trenerė Monika dalinasi patarimais, apie skaniųjų vasaros gėrybių – uogų naudą mūsų sveikatai ir grožiui.
„Reikia naudotis vasaros teikiama nauda. Tai ne tik saulėtos dienos, darančios mus laimingesnius, bet ir vasarą augančios uogos, kurias valgydami iki pat rudens, galėsime pamiršti "pirktinius" vitaminus.“ - teigia sveikatingumo ir sporto klubo „G7 SPORTAS“ trenerė Monika. 

BRAŠKĖS - visų taip mėgiamos dėl nepakartojamo skonio. Jose gausu antioksidantų, kalio, mineralų, geležies, kalcio, omega riebiųjų rūgščių bei vitamino C ( daugiau nei citrusiniuose vaisiuose). Padeda kovoti su cholesterolio kiekiu.

ŽEMUOGĖS - vaistas nuo visų ligų. Jose gausu organinių rūgščių, karotinoidų, tanidų, pektinų, ląstelienos, vitaminų C, P, B1, K, karotino, eterinio aliejaus, mineralinių medžiagų. Didina kraujagyslių elastingumą, skysčių išsiskyrimą, mažina jodo absorbciją skydliaukėje.

VYŠNIOS - uogose gausu vitamino C; geležies, cinko, vario, mangano, kalio.Vyšniose gausu stiprių antioksidantų. Vienoje vyšnioje yra tik 4 kalorijos, todėl jų galite smaližiauti kiek tik norite!

MĖLYNĖS - tai akių uogos! Mėlynėse gausu pektino, organinių rūgščių, eterinio aliejaus, glikozidų, rauginių medžiagų, C, B grupės vitaminų. Mangano, geležies mėlynėse ženkliai daugiau nei kitose uogose ar vaisiuose. Mėlynės pasižymi ne tik ypatingu skoniu, bet ir nemažu kiekiu fruktozės. šiose uogose nėra cholesterolio.

JUODIEJI SERBENTAI - bene reikšmingiausias – juoduosiuose serbentuose esantis didelis vitamino C kiekis, svarbus siekiant sustiprinti imuninę sistemą ir sumažinti širdies ligų tikimybę. Šis vitaminas taip pat padeda kovojant su daugeliu menopauzės problemų, norint numalšinti galvos skausmą, nusiraminti.

 Imkite tai, ką duoda pati gamta!